Žádost o nabídku
Čeština
5819295DF1B-28DP-2.5DS Image.Hirose
DF1B-28DP-2.5DS
  • Part Number
    DF1B-28DP-2.5DS
  • Popis
    CONN HEADER 28POS 2.5MM R/A TIN
  • Stav volného vedení / RoHS
    Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Datasheety
  • ECAD model
  • napìtí
    250V
  • Ukončení
    Solder
  • Styl
    Board to Cable/Wire
  • Plátování
    Shrouded - 4 Wall
  • Série
    DF1B
  • Rozteč řádků - Párování
    0.098" (2.50mm)
  • Pitch - Párování
    0.098" (2.50mm)
  • Obal
    Bulk
  • Celková délka kontaktu
  • Ostatní jména
    *DF1B-28DP-2.5DS
    H3555
  • Provozní teplota
    -35°C ~ 85°C
  • Počet řádků
    2
  • Počet poloh Loaded
    All
  • Počet poloh
    28
  • Typ montáže
    Through Hole, Right Angle
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiál hořlavosti Rating
    UL94 V-0
  • Pářil stohování Heights
  • Stav volného vedení / RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Diferenciální přenos dat
    Polyamide (PA), Nylon
  • Výška izolace
    0.339" (8.61mm)
  • Izolační barva
    White
  • Ochrana proti vniknutí
  • Funkce
    Keying Slot
  • upevňovací Type
    Push-Pull
  • Detailní popis
    Connector Header Through Hole, Right Angle 28 position 0.098" (2.50mm)
  • Jmenovitá hodnota proudu
  • Typ kontaktu
    Male Pin
  • Tvar kontaktu
    Square
  • Materiál kontaktu
    Brass
  • Délka kontaktu - příspěvek
    0.130" (3.30mm)
  • Délka kontaktu - párování
    0.177" (4.50mm)