Žádost o nabídku
Čeština
447989
LM25007MM
  • Part Number
    LM25007MM
  • Popis
    IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
  • Stav volného vedení / RoHS
    Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • ECAD model
  • Napětí - Výstup (Min / Fix)
    2.5V
  • Napětí - Výstup (Max)
    37V
  • Napětí - vstup (Min)
    9V
  • Napětí - vstup (Max)
    42V
  • topologie
    Buck
  • synchronní usměrňovač
    No
  • Dodavatel zařízení Package
    8-VSSOP
  • Série
  • Obal
    Cut Tape (CT)
  • Paket / krabice
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Typ výstupu
    Adjustable
  • Konfigurace výstupu
    Positive
  • Ostatní jména
    LM25007MMCT
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Počet výstupů
    1
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Stav volného vedení / RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Funkce
    Step-Down
  • Frekvence - Přepínání
    Up to 800kHz
  • Detailní popis
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Current - Výstup
    500mA