Žádost o nabídku
Čeština
LM46002PWPR
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    LM46002PWPR
  • ECAD model
  • Napětí - Výstup (Min / Fix)
    1V
  • Napětí - Výstup (Max)
    28V
  • Napětí - vstup (Min)
    3.5V
  • Napětí - vstup (Max)
    60V
  • topologie
    Buck
  • synchronní usměrňovač
    Yes
  • Dodavatel zařízení Package
    16-HTSSOP
  • Série
    SIMPLE SWITCHER®
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Typ výstupu
    Adjustable
  • Konfigurace výstupu
    Positive
  • Ostatní jména
    LM46002PWPR-ND
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Počet výstupů
    1
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    2 (1 Year)
  • Výrobní standardní doba výroby
    35 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkce
    Step-Down
  • Frekvence - Přepínání
    200kHz ~ 2.2MHz
  • Detailní popis
    Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
  • Current - Výstup
    2A