domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LP2981-33DBVT
Žádost o nabídku
Čeština
LP2981-33DBVT
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
250+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    LP2981-33DBVT
  • Popis
    IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
  • Stav volného vedení / RoHS
    Bez olova / V souladu RoHS
  • ECAD model
  • Odpojení napětí (Max)
    0.37V @ 100mA
  • Napětí - Výstup (Min / Fix)
    3.3V
  • Napětí - Výstup (Max)
  • Napětí - vstup (Max)
    16V
  • Dodavatel zařízení Package
    SOT-23-5
  • Série
  • Ochranné funkce
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    63dB (1kHz)
  • Typ výstupu
    Fixed
  • Konfigurace výstupu
    Positive
  • Ostatní jména
    LP2981-33DBVT-ND
    LP298133DBVT
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C
  • Počet regulátorů
    1
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    8 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detailní popis
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-5
  • Proud - Supply (Max)
    1.7mA
  • Aktuální - Quiescent (Iq)
    95µA
  • Current - Výstup
    100mA
  • Ovládací prvky
    Enable
  • Číslo základní části
    LP2981-33
LP2981-33DBVTG4
LP2981-33DBVTG4
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5