domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > PMIC - referenční napětí > LT1009CD
Žádost o nabídku
Čeština
LT1009CD
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    LT1009CD
  • Popis
    IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
  • Stav volného vedení / RoHS
    Bez olova / V souladu RoHS
  • ECAD model
  • Napětí - Výstup (Min / Fix)
    2.5V
  • Napětí - Vstup
  • Tolerance
    ±0.4%
  • teplotní koeficient
    25ppm/°C
  • Dodavatel zařízení Package
    8-SOIC
  • Série
  • Typové označení
    Shunt
  • Obal
    Tube
  • Paket / krabice
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Typ výstupu
    Fixed
  • Ostatní jména
    LT1009CD-ND
    LT1009CDG4
    LT1009CDG4-ND
  • Provozní teplota
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Hluk - 10 Hz až 10 kHz
  • Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    10 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detailní popis
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
  • Proud - Supply
  • Current - Výstup
    10mA