Žádost o nabídku
Čeština
OPA4180IPWR
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    OPA4180IPWR
  • Popis
    IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 14TSSOP
  • Stav volného vedení / RoHS
    Bez olova / V souladu RoHS
  • ECAD model
  • Napětí - Napájení, Single / Dual (±)
    4 V ~ 36 V, ±2 V ~ 18 V
  • Napětí - Input Offset
    15µV
  • Dodavatel zařízení Package
    14-TSSOP
  • rychlost přeběhu
    0.8 V/µs
  • Série
  • Obal
    Cut Tape (CT)
  • Paket / krabice
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Typ výstupu
    Rail-to-Rail
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C
  • Počet okruhů
    4
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    2 (1 Year)
  • Výrobní standardní doba výroby
    8 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Zisk Bandwidth Product
    2MHz
  • Detailní popis
    Zero-Drift Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP
  • Proud - Supply
    450µA
  • Aktuální - Výstup / Channel
    18mA