Žádost o nabídku
Čeština
860422
TL5001IP
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
400+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    TL5001IP
  • Popis
    IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
  • Stav volného vedení / RoHS
    Bez olova / V souladu RoHS
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    3.6 V ~ 40 V
  • topologie
    Buck, Boost, Flyback
  • synchronní usměrňovač
    No
  • Dodavatel zařízení Package
    8-PDIP
  • Série
  • Sériová rozhraní
  • Obal
    Tube
  • Paket / krabice
    8-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Typ výstupu
    Transistor Driver
  • Výstupní fáze
    1
  • Konfigurace výstupu
    Positive
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Počet výstupů
    1
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    9 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkce
    Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
  • Frekvence - Přepínání
    20kHz ~ 500kHz
  • Pracovní cyklus (Max)
    100%