domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > PMIC - regulátory napětí - lineární > UA78M33CDCY
Žádost o nabídku
Čeština
UA78M33CDCY
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    UA78M33CDCY
  • ECAD model
  • Odpojení napětí (Max)
    2V @ 350mA
  • Napětí - Výstup (Min / Fix)
    3.3V
  • Napětí - Výstup (Max)
  • Napětí - vstup (Max)
    25V
  • Dodavatel zařízení Package
    SOT-223-4
  • Série
  • Ochranné funkce
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Obal
    Tube
  • Paket / krabice
    TO-261-4, TO-261AA
  • PSRR
    80dB (120Hz)
  • Typ výstupu
    Fixed
  • Konfigurace výstupu
    Positive
  • Ostatní jména
    UA78M33CDCY-ND
  • Provozní teplota
    0°C ~ 125°C
  • Počet regulátorů
    1
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    2 (1 Year)
  • Výrobní standardní doba výroby
    16 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detailní popis
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA SOT-223-4
  • Current - Výstup
    500mA
  • Ovládací prvky
  • Číslo základní části
    UA78M33
UA78M33CDCYG3
UA78M33CDCYG3
Popis: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT223-4