domů > produkty > Relé > Signálové relé, Až 2 zesilovače > DS2E-S-DC12V-R
Žádost o nabídku
Čeština
84094DS2E-S-DC12V-R Image.Panasonic
DS2E-S-DC12V-R
  • Part Number
    DS2E-S-DC12V-R
  • Popis
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
  • ECAD model
  • Zapnout napìtí (Max)
    8.4 VDC
  • Vypnout napìtí (Min)
    1.2 VDC
  • styl koncovky
    PC Pin
  • spínací napětí
    250VAC, 220VDC - Max
  • Série
    DS
  • Doba uvolnění
    5ms
  • Typ relé
    General Purpose
  • Obal
    Bulk
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 70°C
  • vypínací čas
    10ms
  • Typ montáže
    Through Hole
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkce
    Sealed - Amber
  • Detailní popis
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
  • Kontakt Rating (aktuální)
    2A
  • Materiál kontaktu
    Silver (Ag), Gold (Au)
  • Kontaktní formulář
    DPDT (2 Form C)
  • Coil Voltage
    12VDC
  • Typ cívky
    Non Latching
  • Odpor cívky
    720 Ohms
  • Coil Power
    200 mW
  • Coil Current
    16.7mA