domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > SMBJ18A-TR
Žádost o nabídku
Čeština
3920966SMBJ18A-TR Image.STMicroelectronics
SMBJ18A-TR
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    SMBJ18A-TR
  • ECAD model
  • Napětí - Reverse Standoff (typ)
    18V
  • Napětí - upnutí (max.) @ Ipp
    29.2V
  • Napětí - porucha (Min)
    20V
  • Jednosměrné kanály
    1
  • Typ
    Zener
  • Dodavatel zařízení Package
    SMB (DO-214AA)
  • Série
    SMBJ, TRANSIL™
  • Ochrana napájecího vedení
    No
  • Napájení - špičkový impuls
    600W
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    DO-214AA, SMB
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs)
    21.5A