domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > Vestavěné - Mikrokontroléry > STM32L071KBU3
Žádost o nabídku
Čeština
4716711STM32L071KBU3 Image.STMicroelectronics
STM32L071KBU3
Na skladě
1+
  • Part Number
    STM32L071KBU3
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Dodavatel zařízení Package
    32-UFQFPN (5x5)
  • Rychlost
    32MHz
  • Série
    STM32L0
  • RAM Size
    20K x 8
  • Program Memory Size
    128KB (128K x 8)
  • Periferní zařízení
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Paket / krabice
    32-UFQFN Exposed Pad
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Počet I / O
    23
  • EEPROM Velikost
    6K x 8
  • Detailní popis
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)