domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > Vestavěné - Mikrokontroléry > STM32L162VDT6
Žádost o nabídku
Čeština
STM32L162VDT6
Na skladě
540+
  • Part Number
    STM32L162VDT6
  • Popis
    IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Dodavatel zařízení Package
    100-LQFP (14x14)
  • Rychlost
    32MHz
  • Série
    STM32L1
  • RAM Size
    48K x 8
  • Program Memory Size
    384KB (384K x 8)
  • Periferní zařízení
    Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
  • Paket / krabice
    100-LQFP
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Počet I / O
    83
  • EEPROM Velikost
    12K x 8
  • Detailní popis
    ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)