domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > Vestavěné - Mikrokontroléry > STM8L051F3P6
Žádost o nabídku
Čeština
1435855STM8L051F3P6 Image.STMicroelectronics
STM8L051F3P6
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    STM8L051F3P6
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Dodavatel zařízení Package
    20-TSSOP
  • Rychlost
    16MHz
  • Série
    STM8L EnergyLite
  • RAM Size
    1K x 8
  • Typ programu Paměť
    FLASH
  • Program Memory Size
    8KB (8K x 8)
  • Periferní zařízení
    Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT
  • Obal
    Tube
  • Paket / krabice
    20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Ostatní jména
  • oscilátor Type
    Internal
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Počet I / O
    18
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    35 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Velikost
    256 x 8
  • Detailní popis
    STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP