domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - usměrňovače - pole > STPS20120CR
Žádost o nabídku
Čeština
6526307STPS20120CR Image.STMicroelectronics
STPS20120CR
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    STPS20120CR
  • Popis
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK
  • ECAD model
  • Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
    920mV @ 10A
  • Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
    120V
  • Dodavatel zařízení Package
    I2PAK
  • Rychlost
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Série
  • Obal
    Tube
  • Paket / krabice
    TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota - spojení
    175°C (Max)
  • Typ montáže
    Through Hole
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    10 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode Type
    Schottky
  • Konfigurace dioda
    1 Pair Common Cathode
  • Detailní popis
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
  • Proud - zpìtný únikový @ Vr
    10µA @ 120V
  • Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode)
    10A