domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Usměrňovače - Jednoduché > STPS3H100UF
Žádost o nabídku
Čeština
6285738STPS3H100UF Image.STMicroelectronics
STPS3H100UF
  • Part Number
    STPS3H100UF
  • ECAD model
  • Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
    840mV @ 3A
  • Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Dodavatel zařízení Package
    SMBflat
  • Rychlost
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Série
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    DO-221AA, SMB Flat Leads
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota - spojení
    175°C (Max)
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Výrobní standardní doba výroby
    29 Weeks
  • Detailní popis
    Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMBflat
  • Proud - zpìtný únikový @ Vr
    1µA @ 100V
  • Proud - Průměrná Rektifikova (Io)
    3A