domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Usměrňovače - Jednoduché > STTH1R02
Žádost o nabídku
Čeština
5768787STTH1R02 Image.STMicroelectronics
STTH1R02
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    STTH1R02
  • ECAD model
  • Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
    1V @ 1.5A
  • Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Dodavatel zařízení Package
    DO-41
  • Rychlost
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Série
  • Reverse Time Recovery (TRR)
    30ns
  • Obal
    Tape & Box (TB)
  • Paket / krabice
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota - spojení
    175°C (Max)
  • Typ montáže
    Through Hole
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    29 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode Type
    Standard
  • Detailní popis
    Diode Standard 200V 1.5A Through Hole DO-41
  • Proud - zpìtný únikový @ Vr
    3µA @ 200V
  • Proud - Průměrná Rektifikova (Io)
    1.5A