domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Usměrňovače - Jednoduché > STTH30L06G-TR
Žádost o nabídku
Čeština
1030020STTH30L06G-TR Image.STMicroelectronics
STTH30L06G-TR
  • Part Number
    STTH30L06G-TR
  • Popis
    DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK
  • ECAD model
  • Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
    1.55V @ 30A
  • Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
    600V
  • Dodavatel zařízení Package
    D2PAK
  • Rychlost
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Série
  • Reverse Time Recovery (TRR)
    90ns
  • Obal
    Cut Tape (CT)
  • Paket / krabice
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota - spojení
    175°C (Max)
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Detailní popis
    Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK
  • Proud - zpìtný únikový @ Vr
    25µA @ 600V
  • Proud - Průměrná Rektifikova (Io)
    30A