domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Usměrňovače - Jednoduché > STTH30R04G-TR
Žádost o nabídku
Čeština
3143487STTH30R04G-TR Image.STMicroelectronics
STTH30R04G-TR
  • Part Number
    STTH30R04G-TR
  • ECAD model
  • Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
    1.45V @ 30A
  • Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
    400V
  • Dodavatel zařízení Package
    D2PAK
  • Rychlost
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Série
  • Reverse Time Recovery (TRR)
    100ns
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Ostatní jména
    STTH30R04G-TR-ND
    STTH30R04GTR
  • Provozní teplota - spojení
    -40°C ~ 175°C
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    29 Weeks
  • Detailní popis
    Diode Standard 400V 30A Surface Mount D2PAK
  • Proud - zpìtný únikový @ Vr
    15µA @ 400V
  • Proud - Průměrná Rektifikova (Io)
    30A