Žádost o nabídku
Čeština
4646727VN31SPTR-E Image.STMicroelectronics
VN31SPTR-E
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
600+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    VN31SPTR-E
  • Popis
    IC SMART PWR SSR ISO POWERSO10
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    Not Required
  • Napětí - Load
    5.5 V ~ 26 V
  • Typ přepínače
    General Purpose
  • Dodavatel zařízení Package
    10-PowerSO
  • Série
  • Rds On (typ)
    30 mOhm (Max)
  • Ratio - Vstup: Výstup
    1:1
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
  • Typ výstupu
    N-Channel
  • Konfigurace výstupu
    High Side
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Počet výstupů
    1
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rozhraní
    On/Off
  • Typ vstupu
    Non-Inverting
  • Funkce
    Status Flag
  • Ochrana proti poruchám
    Open Load Detect, Over Temperature
  • Proud - výstup (Max)
    31A