domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > PMIC - Řídicí jednotky motorů > VNH5180ATR-E
Žádost o nabídku
Čeština
6871669VNH5180ATR-E Image.STMicroelectronics
VNH5180ATR-E
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    VNH5180ATR-E
  • ECAD model
  • Napětí - Supply
    5.5 V ~ 18 V
  • Napětí - Load
    5.5 V ~ 18 V
  • Technika
    Power MOSFET
  • Dodavatel zařízení Package
    PowerSSO-36
  • Rozlišení kroku
  • Série
    ECOPACK®, VIPower™
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
  • Konfigurace výstupu
    Half Bridge (2)
  • Ostatní jména
    VNH5180ATR-E-ND
    VNH5180ATRE
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Typ motoru - Stepper
  • Typ motoru - AC, DC
    Brushed DC
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rozhraní
    Parallel, PWM
  • Funkce
    Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
  • Detailní popis
    Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM PowerSSO-36
  • Current - Výstup
    8A