domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Diody - Usměrňovače - Jednoduché > STPS30M60ST
Žádost o nabídku
Čeština
4070165STPS30M60ST Image.
STPS30M60ST
  • Part Number
    STPS30M60ST
  • Výrobce / značka
    STMICROELECT
  • ECAD model
  • Napětí - Forward (VF) (Max) @-li
    590mV @ 30A
  • Napětí - DC Reverse (Vr) (Max)
    60V
  • Dodavatel zařízení Package
    TO-220AB
  • Rychlost
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Série
  • Obal
    Tube
  • Paket / krabice
    TO-220-3
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota - spojení
    150°C (Max)
  • Typ montáže
    Through Hole
  • Výrobní standardní doba výroby
    9 Weeks
  • Detailní popis
    Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AB
  • Proud - zpìtný únikový @ Vr
    165µA @ 60V
  • Proud - Průměrná Rektifikova (Io)
    30A