domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > TS5022-331M
Žádost o nabídku
Čeština
411769
TS5022-331M
  • Part Number
    TS5022-331M
  • Popis
    FIXED IND 330UH 900MA 500 MOHM
  • ECAD model
  • Typ
  • Tolerance
    ±20%
  • Dodavatel zařízení Package
  • Velikost / Rozměry
    0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
  • stínění
    Shielded
  • Série
    TS5022
  • hodnocení
  • Q @ Freq
    80 @ 100kHz
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    Nonstandard
  • Provozní teplota
    -25°C ~ 85°C
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiál - jádro
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence indukčnosti - test
    100kHz
  • indukčnost
    330µH
  • Výška - Sedící (Max)
    0.295" (7.50mm)
  • Frekvence - Self Resonant
    3MHz
  • Detailní popis
    330µH Shielded Inductor 900mA 500 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    500 mOhm Max
  • Jmenovitá hodnota proudu
    900mA