domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > DR74-220-R
Žádost o nabídku
Čeština
6932625DR74-220-R Image.Bussmann (Eaton)
DR74-220-R
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
1100+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    DR74-220-R
  • Popis
    FIXED IND 22UH 1.75A 92.5 MOHM
  • ECAD model
  • Typ
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Dodavatel zařízení Package
  • Velikost / Rozměry
    0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
  • stínění
    Shielded
  • Série
    DR
  • hodnocení
  • Q @ Freq
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    Nonstandard
  • Ostatní jména
    DR74-220
    DR74-220-ND
    DR74-220-R-ND
    DR74220R
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C
  • Typ montáže
    Surface Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiál - jádro
    Ferrite
  • Výrobní standardní doba výroby
    12 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence indukčnosti - test
    100kHz
  • indukčnost
    22µH
  • Výška - Sedící (Max)
    0.171" (4.35mm)
  • Frekvence - Self Resonant
  • Detailní popis
    22µH Shielded Wirewound Inductor 1.75A 92.5 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    92.5 mOhm
  • Jmenovitá hodnota proudu
    1.75A
  • Proud - Saturace
    2.13A