domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > DR74-470-R
Žádost o nabídku
Čeština
5854083DR74-470-R Image.Bussmann (Eaton)
DR74-470-R
  • Part Number
    DR74-470-R
  • Popis
    FIXED IND 47UH 1.15A 216 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Dodavatel zařízení Package
  • Velikost / Rozměry
    0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
  • Ostatní jména
    DR74-470
    DR74-470-ND
    DR74-470-R-ND
    DR74470R
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C
  • Výrobní standardní doba výroby
    12 Weeks
  • Frekvence indukčnosti - test
    100kHz
  • indukčnost
    47µH
  • Výška - Sedící (Max)
    0.171" (4.35mm)
  • Frekvence - Self Resonant
  • Detailní popis
    47µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 216 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    216 mOhm
  • Jmenovitá hodnota proudu
    1.15A
  • Proud - Saturace
    1.41A