domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > BTA40-400B
Žádost o nabídku
Čeština
3124375BTA40-400B Image.STMicroelectronics
BTA40-400B
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
175+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    BTA40-400B
  • Popis
    TRIAC 400V 40A RD-91
  • ECAD model
  • Napětí - Off State
    400V
  • Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.3V
  • triak Type
    Standard
  • Dodavatel zařízení Package
    RD91
  • Série
  • Obal
    Bulk
  • Paket / krabice
    RD91-3 (Insulated)
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Typ montáže
    Chassis Mount
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detailní popis
    TRIAC Standard 400V 40A Chassis Mount RD91
  • Proud - Na státu (It (RMS)) (Max)
    40A
  • Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM)
    400A, 420A
  • Proud - přidržení (H) (Max)
    80mA
  • Proud - Gate Trigger (Igt) (Max)
    50mA