domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > BTA40-600B
Žádost o nabídku
Čeština
4806939BTA40-600B Image.STMicroelectronics
BTA40-600B
Na skladě
1+
  • Part Number
    BTA40-600B
  • ECAD model
  • Napětí - Off State
    600V
  • Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Obal
    Bulk
  • Paket / krabice
    RD91-3 (Insulated)
  • Ostatní jména
    497-2417-ND
    BTA40600B
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Výrobní standardní doba výroby
    9 Weeks
  • Detailní popis
    TRIAC Standard 600V 40A Chassis Mount RD91
  • Proud - Na státu (It (RMS)) (Max)
    40A
  • Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM)
    400A, 420A
  • Proud - přidržení (H) (Max)
    80mA
  • Proud - Gate Trigger (Igt) (Max)
    50mA