domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > DR74-681-R
Žádost o nabídku
Čeština
3101902DR74-681-R Image.Bussmann (Eaton)
DR74-681-R
  • Part Number
    DR74-681-R
  • Popis
    FIXED IND 680UH 330MA 2.58 OHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Dodavatel zařízení Package
  • Velikost / Rozměry
    0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
  • Ostatní jména
    DR74-681
    DR74-681-ND
    DR74-681-R-ND
    DR74681R
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 125°C
  • Výrobní standardní doba výroby
    13 Weeks
  • Frekvence indukčnosti - test
    100kHz
  • indukčnost
    680µH
  • Výška - Sedící (Max)
    0.171" (4.35mm)
  • Frekvence - Self Resonant
  • Detailní popis
    680µH Shielded Wirewound Inductor 330mA 2.58 Ohm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    2.58 Ohm
  • Jmenovitá hodnota proudu
    330mA
  • Proud - Saturace
    380mA