domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > Vestavěné - Mikrokontroléry > STM32L011K3U6
Žádost o nabídku
Čeština
869662STM32L011K3U6 Image.STMicroelectronics
STM32L011K3U6
Žádost o nabídku
Referenční cena (v amerických dolarech)
Na skladě
2940+
Online poptávka
Specifikace
  • Part Number
    STM32L011K3U6
  • Popis
    IC MCU 32BIT 8KB FLASH 32QFPN
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Dodavatel zařízení Package
    32-UFQFPN (5x5)
  • Rychlost
    32MHz
  • Série
    STM32L0
  • RAM Size
    2K x 8
  • Typ programu Paměť
    FLASH
  • Program Memory Size
    8KB (8K x 8)
  • Periferní zařízení
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Obal
    Tray
  • Paket / krabice
    32-UFQFN Exposed Pad
  • oscilátor Type
    Internal
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Počet I / O
    28
  • Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Výrobní standardní doba výroby
    30 Weeks
  • Stav volného vedení / RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM Velikost
    512 x 8
  • Detailní popis
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)