domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > Vestavěné - Mikrokontroléry > STM32L011K4U6
Žádost o nabídku
Čeština
5508453STM32L011K4U6 Image.STMicroelectronics
STM32L011K4U6
Na skladě
1+
  • Part Number
    STM32L011K4U6
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Dodavatel zařízení Package
    32-UFQFPN (5x5)
  • Rychlost
    32MHz
  • Série
    STM32L0
  • RAM Size
    2K x 8
  • Program Memory Size
    16KB (16K x 8)
  • Periferní zařízení
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Paket / krabice
    32-UFQFN Exposed Pad
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Počet I / O
    28
  • EEPROM Velikost
    512 x 8
  • Detailní popis
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)