domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > Vestavěné - Mikrokontroléry > STM32L021D4P7TR
Žádost o nabídku
Čeština
STM32L021D4P7TR
Na skladě
2500+
  • Part Number
    STM32L021D4P7TR
  • Popis
    TSSOP 14 BODY 4.4 PI
  • Stav volného vedení / RoHS
  • Datasheety
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Dodavatel zařízení Package
    14-TSSOP
  • Rychlost
    32MHz
  • Série
    STM32L0
  • RAM Size
    2K x 8
  • Program Memory Size
    16KB (16K x 8)
  • Periferní zařízení
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Obal
    Tape & Reel (TR)
  • Paket / krabice
    14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Počet I / O
    11
  • EEPROM Velikost
    512 x 8
  • Detailní popis
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 14-TSSOP