domů > produkty > Integrované obvody (ICS) > Vestavěné - Mikrokontroléry > STM32L031C6T7
Žádost o nabídku
Čeština
STM32L031C6T7
Na skladě
1500+
  • Part Number
    STM32L031C6T7
  • Popis
    IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
  • ECAD model
  • Napětí - Supply (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Dodavatel zařízení Package
    48-LQFP (7x7)
  • Rychlost
    32MHz
  • Série
    STM32L0
  • RAM Size
    8K x 8
  • Program Memory Size
    32KB (32K x 8)
  • Periferní zařízení
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Paket / krabice
    48-LQFP
  • Ostatní jména
  • Provozní teplota
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Počet I / O
    38
  • EEPROM Velikost
    1K x 8
  • Detailní popis
    ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)